En Merak Edilenler

Sıkça Sorulan Sorular

Bitdefender ürünleri kutulu mu gelecek?

Bitdefender kurumsal ürünleri (Gravity Zone) için kutu mevcut. Değill. Satın alınan ürünlere ait kurumunuz adına bir profil oluşturulacak ve bu profilde sizin adınıza bir lisans anahtarı tanımlanacak. Lisans anahtarınız sizinle e-posta aracılığı ile paylaşılacak. Kurulum için Bidefender teknik servisi sizinle iletişime geçek. Bireysel ürünlerde kutulu ürün olarak sizinle paylaşılacak. 

ERP ürünleri için yenileme ücreti var mı?

Evet ERP ürünlerinde yenileme ücreti var; ancak zorunlu değil. ERP yazılımlarında teknik destek hizmeti ve güncelleme hizmeti almak istemiyorsanız yenileme ücreti ödemek zorunda değilsiniz.

Beğenmediğim ürünü iade edebilir miyim?

Sadece TEY Bilişim tarafından geliştirilen ürünlerde iade süreci mevcuttur. İptal ve iade koşullarına ve yöntemine İptal ve İade Koşulları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

E-İmzayı tüm şehirlere veriyor musunuz?

E-İmza ürünlerimiz sadece Muğla ili sınırları içerisinde Seydikemer, Fethiye ve Dalaman ilçe ve mahalleri için geçerlidir. E-İmza satışlarında konuma göre ayrıca yerinde tespit ücreti alınır. Ürün sayfasında bulunduğunuz şehir ile ilgili fiyatlandırmayı görebilirsiniz. 

Hızlı Sanlar Market uygulamasında FTP vb. bilgiler paylaşılıyor mu?

Hızlı Sanal Market web tabanlı çalışan ve belirli pazaryerleri ile entegre olarak tasarlanmış, kendi ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz bir platformdur ve TEY Bilişim sunucularında barındırılır. Bu sitem üzerinde herhangi bir FTP bilgisi paylaşılmamaktadır.

Ancak kendi paneliniz üzerinden resim ve medya dosyalarınızı yönetebilir, e-posta hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. 

Bizimle İletişime Geçin

Soru Sormaktan Çekinmeyin

    Banka Hesap Numaralarımız

    Banka Adı Şube Adı Şube Kodu Hesap Numarası IBAN
    Türkiye İş Bankası Fethiye Şubesi 3621 1602285 TR33 0006 4000 0013 6211 6022 85