Bizi anlatan bir cümle

İyi koordine olmuş bir ekip çalışmasıyla başarı kaçınılmazdır

Sevdiğimiz şeyi yapıyoruz

Çünkü biz insanların sevdiği işlerde başarılı olduklarına inanıyoruz. Bu yüzden de ekibimiz alanında uzman ve işini severek yapan kişilerden oluşmakta.

Çalışma Prensibimiz

Talebi anla, planla, sunum yap, testleri tamamla, onayı al ve teslim et. Bize göre doğru anlamadığınız bir işi yapamazsınız. Bu yüzden ilk olarak sizi dinliyoruz...

Hayatınızı kolaylaştıracak yazılımlar ...

Mağazamız Hakkında

Dijitalleşen dünyada yazılım hayatımızın her alnında, TEY Bilişim de hayatınızı kolayşlaştıracak yazılımlarla hizmetinizde.

TEY Bilişim 2019 yılında kurulmuş bir firma olmasına rağmen kısa sürede çıkarttığı yazılımlarla özellikle e-ticaret platformları ile ilgili entegrasyon süreçlerinde önemli yollar kat ettikten sonra aldığı bayilikler aracılığı ile ürün yelpazesini genişletti. 

Gerek güvenlik anlamında gerekse her şeyin elektronik ortama taşındığı muhasebesel süreçlerde hayatınızı kolaylaştıracak yazılımları mağazamızda bulabilirsiniz. 

Ürüne özel tasarlanmış web sitelerimizde de TEY Bilişim tarafından geliştirilen ürün ve web hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.